ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14424333
nr 1442 4333
Gustaviansk stil, 1800-tal, 93x63 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:31:53
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Den Gustavianska stilen