Ã–VRIGT / Speglar / Spegel 14424333

nr 1442 4333

Gustaviansk stil, 1800-tal, 93x63 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 17 januari 2022
kl 19:31:53

Den Gustavianska stilen